Navštívené produkty

Nové produkty

Stolík na vodu

Vyrába sa na objednávku

Viac detailov

4203
Nový produkt

79,00 €

 
Detaily

    Tento Montessori stolík na vodu sa v Montessori využíva predovšetkým pri umývaní riadu alebo praní, čo deti spomedzi aktivít praktického života priam milujú. Narozdiel od klasického čľapotania sa s vodou poskytuje tento stolík dieťaťu reálny pocit, že stojí za umývadlom. Cíti sa tak rovnocenné, keď môže aj ono pri svojom "umývadielku" pomôcť s umývaním riadu, či praním. Tým však jeho možnosti nekončia.

    Ak sa aj vaše deti radi hrajú s vodou, potom jeho využitie v podstate nemá obmedzenie. Poslúži na umývanie čohokoľvek, kúpanie bábik alebo na hranie sa s vodnými zvieratkami. V kombinácii s pieskom si vytvoríte vodné svety, oázy, pláže... Veľmi dobre sa hodí na zažitie rôznych foriem povrchu zeme, v jednej nádobe napríklad jazero a k nemu v druhej nádobe protiklad ostrov, ďalej záliv a poloostrov, zátoka a mys, reťaz jazier a súostrovie, prieliv a pevninská šija. Môžete ho využiť aj na rôzne senzorické aktivity a naplniť nádoby rôznymi predmetmi, fazuľami alebo substanciami, v ktorých sa deti radi brodia ručičkami a hľadajú v nich skryté predmety. Ďalšou a nie určite poslednou možnosťou je "špongiovanie" - prenášanie vody pomocou špongie z nádoby do nádoby. Stolík sa hodí ako do interiéru, tak do exteriéru.

    Výškovo je ideálny pre deti od cca 15 mesiacov kedy už pri ňom dokážu relatívne stabilne stáť. Nižšia polica slúži na odkladanie džbánov, vedra, utierok, prakticky čohokoľvek. Stolík je vyrobený z kvalitného smrekového dreva, je lepený pomocou pevných kolíkových spojov. Súčasťou sú dve vyberateľné nádoby v modrej farbe.

   Stolík sa vyrába na zákazku, takže treba rátať s dlhšou dodacou lehotou cca 3 týždne. Cena stolíka v surovom stave je 79€ vrátane  nádob, za náter je príplatok 7€. Posielame poštou zmontované a dôkladne zabalené. Možný i osobný odber v okr. Topoľčany. Pre ďalšie info alebo pre objednanie nás kontaktujte mailom na montemother@gmail.com, do predmetu uveďte "stolík na vodu".

Rozmery

36 x 80 x 49 cm

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa